روزنامه کرمان امروز
شماره خبر: 19250
روزنامه کرمان امروز  
تاریخ خبر: 1395/10/22

او خشم منافقين را بر مي انگيخت!

به قلم
 علي ژندي زاده
هاشمي به لقاء الله پيوست...
اعتبار اين آيت الله ذي تأثير در معادلات سياسي ايران، منطقه و در بسیاری از موارد جهان نه با تعريف و تمجيد اين و آن ارتقاء و نه با نقد و توهين ها تنزّل پيدا كرد.
اعتبار حاصله، ناشي از حضور بي چون وچراي اين سياستمدار كيس در تصميم گري و تصميم سازي هاي بيشتر گردنه هاي سخت نظام مقدس جمهوري اسلامي از قبل از شكل گيري تا... مي باشد.
در تمام فراز و نشيب هاي زندگي سياسي اين مرد دلسوز اعتقاد به دو مساله حفظ نظام و ولايت فَقِيه بر كسي پوشيده نيست. اعتقادي كه خشم منافقين را بر مي انگيخت و مسير خناسان را در شكستن حلقه ألفت وي بامقام معظم رهبري ابتر و ناكارآمد كرد .
هاشمي هميشه خود را رهرو رهبري مي دانست و به دوستان خود كه دل در گرو استحكام نظام و حمايت از ولايت فقيه دارند متذكر می شد که هر حركت و مطلب و تصميمي كه بوي تقابل بين يكديگر را بدهد منجر به ضعيف شدن پايه هاي نظام و تضعيف جايگاه ولايت فقيه و شادماني دشمنان خواهد شد.
 لهذا؛
الف: همگي بسان يد واحده مراقب اختلاف افكني هاي كينه توزان بوده و بر محور تحكيم پايه هاي نظام و اعتقاد به ولايت فَقيه كه مشي طرفين مي باشد با اجتماع وحدت آفرين خود هم به بدرقه يار امام و رهبري رفته و هم مشتي باشند بر دهان كساني كه وسوسه اختلاف افكني در سردارند
 ب:صبر و شكيبايي و متعاقب آن گذشت از خصوصيات بارز يك مؤمن ومسلمان است.
ممكن است در تشيیع و ديگر مراسم باشند كساني كه از روي غم و غصه يا كسان ديگري از روي جهالت  صحبت يا شعار هاي نا معقولي سردهند. در صورت بروز اين اتفاق طرف هاي مقابل صبوري پيشه كنند كه الصبر مفتاح الفرج وطرفدارن فهيم و عاقل اين يار سفركرده  انقلاب به تأسي از مريد خوددعوت به همدلي و وحدت را سرلوحه كار خود نمايند.
ج: از اين پس بهترين هديه براي روح ملكوتي يار امام و رهبري وانقلاب از سوي منتقدين كه جانب انصاف را رعايت نكردند و احياناً مخربين نادم او، فعاليت مضاعف در جهت تحكيم پايه هاي نظام وجايگاه ولايت فقيه مي باشد ولاغير.
والله مدبر الامور

تمامی حقوق مربوط به روزنامه کرمان امروز می باشد و برداشت از آن با ذکر منبع مجاز می باشد